Ozvalo se zaklepání

27. října 2012 v 19:27 | Vampire princesss |  livestyle
Dám sem jednu svou práci do školy. Byla to velká slohovka. :DD Vypravování :)) No jo i když je to do školy tak je to o upírech :D
Nadpis: Nečekaný návštěvník
Dosti často se v paměti vracím ke dni, kdy se odehrál můj opravdu nezapomenutelný zážitek. Bylo 25.července 2012, rodiče měli ten den výročí a jeli si užít víkend plný romantiky. Většina mých přátel byla zrovna na dovolené a já zůstala sama.
"Valí, pojď se rozloučit!" Zavolala na mě máma. "Už běžím." Odvětila jsem a běžela k autu. "Zvládneš to tu sama?" Stále stejná otázka a následuje přednáška o správném chování. "Ano, mami, už nejsem malé dítě, věř mi trochu." Tahle odpověď mamku vůbec neuklidnila, slyšela ji už tolikrát, ale často se přece jen něco trochu zvrtlo."Nezapomeň jít brzy spát, vypínat sporák, chodit včas domů a žádní kluci!...." Takhle to šlo do nekonečna, dokud ji táta neodvlekl k autu.
Konečně odjeli. Hurá,mám celý dům pro sebe. Můžu dělat vše, co se mi zlíbí a dokonce se kouknu na skvělý horor o upírech, co dávají dnes před půlnocí, na ten by mě máma nikdy koukat nenechala.
Už bude začínat, jdu si pro popcorn...Hrůza, to je ale strašidelný. Toho chlápka bych se lekla ve dne natož v noci! Ozvalo se zaklepání,téměř neslyšné. Šla jsem opatrně otevřít. "Hmm, nikdo tu není ." Řekla jsem si sama pro sebe a zavřela jsem dveře. "A jsi si tím tak jistá?" Ozval se za mnou hluboký mužský hlas. Neváhala jsem, rychle se otočila,pomyslela jsem si,že ten hlas vychází z televize. Omyl, on stál za mnou...
Vylekala jsem se, muž vypadal přesně jako upír z hororu, měl mrtvolně bílou pleť, rudé rty se špičatými upířími zuby, dlouhé černé havraní vlasy a krvavě zalité oči. Ve vší panice jsem utekla na ulici a zabouchla za sebou dveře. Tolik jsem se bála, utekla jsem se schovat do lesa ležícího nedaleko našeho domu. Byla noc, nikde nikdo, všude tma, schovala jsem se za strom, nikoho jsem za sebou neviděla ani neslyšela, zbavila jsem se ho.
" Tak holčička se snaží utéct." Během vteřiny se objevil přede mnou. Stála jsem jak přibitá, neměla jsem žádnou šanci utéct ani se schovat. Stál přímo u mne. Dívala jsem se mu do očí , byly temně rudé a toužily po krvi. Z jeho pohledu mrazilo. Chytil mě pevně za ruku, měl ji studenou jako led. Cítila jsem, že nezná slitování, nikdy nepoznal lásku, pokoru ani přátelství. Byl sám, chladnokrevná bestie toužící po krvi a utrpení. Přimáčkl mě ke stromu, už, už se chystal zakousnou se do mé krční tepny, ukojit svůj hlad. Věděla jsem, že už je pozdě.
S hrůzou vytřeštím oči. Ležím na gauči a zírám do stropu. "Cože, kde to jsem? Kde je les a upír? To se mi jen zdálo?" Byla jsem živá a doma. Celé to byl jen hrůzostrašný sen.
"Ťuk,ťuk." Ozvalo se ode dveří. Bože, dnes už žádného upíra!. "Crrrrrr." "Běž pryč upíre, mám tu česnek! A dřevěný kůl! Já tě sem nepustím!"Řvala jsem přes dveře a zamkla se. "Ehmm, tady donáška pizzy, objednala jste si šunkovou?" Ozvalo se za dveřmi. Zrudla jsem studem."Jé pardon, já zapomněla. Minutku." Doběhla jsem si pro peníze a otevřela dveře. Poslíček vypadal dost zaskočeně. Koukal na mě jak na cvoka, co zrovna opustil stěny blázince. Škoda,byl to ten nejkrásnější kluk,kterého jsem dosud spatřila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Povídky a básničky na tomto blogu spadají pod copyright.
Autorská práva náleží autorkám Vampire princess, Mystic lady a Wiz.
Pokud je chcete kopírovat na své stránky nebo někde jinde zveřejňovat,
zeptejte se nás, nebo k tomu alespoň příhoďte naší ikonku. Gracias.