Kapitola.2...Krvelačná

29. listopadu 2012 v 17:49 | Vampire princess |  Krvelačná
Ok pokračování.:D I když v téhle kapitole to vemu od začátku :D protož teď nikdo netuší o co de. :D Takže pozorně čtěte :)))....

Dobrá začnu tedy od začátku. Prvního září první školní den. Nikdo se netěšil všichni by nejraději zůstaly další dva měsíce doma. U mně to bylo stejné jediné na co jsem se těšila byly přátelé. I když jsem jich moc neměla jelikož ve škole nepatřím zrovna k těm nejoblíbenějším. Ale i tak mám pár lidí, kterým můžu říct cokoli a probírat s nimi věci které ostatní považují za absurdní.

Mezi ně storpocentně patří má nejlepší kámoška Nikol, která je stejně jako já blázen do upírů. Ostatní nás nemohou pochopit pro ně jsme jen dva cvoci v černé s velice bujnou představivostí.My jsme pro sebe navzájem jako sestry a spřízněné duše. Jedna pro druhou máme vždy pochopení. Naše moda byla pro všechny dívky výstřední. Ale pro nás to byla oučást naší duše. Nejsme jako jiné holky z aší třídy což vyplívá i z našich rozhovorů o hřpitovech a nadpřirozených bytostech. Jsme úplně jiné.

Stejně jako my jsou praštění také Frankie, John a Kessie. Naši další přátelé jsou sice jako my ale nejsou tak extrémně praštění. Ale jsou fajn jsem s nima strašně ráda. John a Kessie jsou dvojčata. Ale moc podobní si nejsou. John je lehkomyslný a flegmatický a také velice impulzivní. Je opravdu dobrý sportovec ale v škole kapku zaostává. Kessie je melancholická, milá a starostlivá. Je na ni vždy spoleh a ve škole má neustále skvělé známky. Pak je tu ještě Frankie. Ten je velice dobrý na sporty hraje i ve školním fotbalovém týmu. Ale i přesto, že je středem pozornosti stále se nejvíce bavi s námi. Je sangvinycký a do všeho jde po hlavě. No jo prostě fotbalista. Tak tohle jsou moji přátelé. Každý jiný ale dohromady skvělá parta.

Já se jmenuji Lily ,přátelé říkají že jsem flegmatik a asi mají pravdu. Dá se to dobře poznat i na mích známkách ve škole a zápiskách z hodiny. Všichni učitelé mi pořád říkají jak jsem chytrá, a že bych mohla mýt pěkné známky kdybych se soustředila a nebyla takový snílek. Nikdy se nesou středním na to co bych měla. Nechci se učit. Nemám na to čas raději přemýšlím o všem tajemným a smrtelníkům dosud neznámém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Upíři nebo čarodějové??

Upíři
Čarodějové

Komentáře

1 holkajakovy holkajakovy | Web | 30. listopadu 2012 v 15:44 | Reagovat

Tahle byla taková popisovací,ne zrovna můj typ :D  :D
Ale napsané to máš dobře,takže si určitě přečtu pokráčko. :-)

2 Vampire princess Vampire princess | 30. listopadu 2012 v 17:50 | Reagovat

[1]: Dál už too bude kapku masakr :DD

3 holkajakovy holkajakovy | Web | 2. prosince 2012 v 17:19 | Reagovat

[2]: Tak to už se těšim :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Povídky a básničky na tomto blogu spadají pod copyright.
Autorská práva náleží autorkám Vampire princess, Mystic lady a Wiz.
Pokud je chcete kopírovat na své stránky nebo někde jinde zveřejňovat,
zeptejte se nás, nebo k tomu alespoň příhoďte naší ikonku. Gracias.