Dawe a Jenny....Část.13

31. prosince 2012 v 20:28 | Vampire princess |  Dawe a Jenny
Silvestr....:DDD a já tu kejsnu u kompu !! :D ne na dlouho !!!


Dawe se probudil. Ležel v cele. Byla mu zima bylo zde chladno. Foxii nikde, Jenny nikde. "Kde je vlastně Jenny až se vrátí na stanoviště a nenajde nás bude strachy bez sebe. Musím se odsut dostat! Ale jak? A hele okno. A mříže jsou celkem široké."Šel k oknu. Vykoukl z něj. Byl ve vysoké věži. I kdyby mříže vyytrhl nebo se nimi protáhl tak se zabije. "Ach jo takhle tu zkejsnu na věky.!"

Jenny už byla jen kousek od jejich pevnosti. Všude okolo bylo spoustu strážných. VVšechny zabít nemohla hned by po ní šel celý klan. Musí to vzít jinudy. "A heleme se auto." Jenny rychle vběhla za auto a schovala se pod plachtou. Auto projelo bránou a ani ho neprohledávali. Měla štěstí. Ale musela zmizet dřív než budou vykládat náklad. Hned jak auto zastavilo vylezla z pod plachty. Ocitla se v nějakém vjezdu u nádvoří. Nevěděla kde by měla Dawa a Foxii hledat. Ale hned jak vylezla z vjezdu tak uviděla unkraje nádvoří ležet Foxii v řetězech.

Měla železná pouta na nouhou. Musela najít klíč jinak se jich nezbaví. Hned vedle byla zbrojnice. Jenny nenápaně proklouzla k Foxii. "Tiše Foxii. Neboj já tě odsud dostanu" Rozhlédla se kolem sebe. Ve zbrojnici seděl voják s klíčem na řetízku a tvrdě spal možná to bude ten klíč k Foxiiným okovům. Počkala až bude na nádvoří liduprázdno a proplížila se do zbrojnice.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co se vám víc líbí?

Dawe a Jenny 45.5% (10)
Krvelačná 54.5% (12)

Komentáře

1 holkajakovy holkajakovy | Web | 1. ledna 2013 v 12:46 | Reagovat

Taková informační kapitola spíš,ale docela hezká až na ty holé věty v prvním odstavci (např. Šel k oknu. Vykoukl z něj. To chtělo spojku,ale děj vymyšlený dobře) :-)

2 Vampire princess Vampire princess | E-mail | Web | 1. ledna 2013 v 14:34 | Reagovat

[1]: Ty holé věty mají působyt napínavě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Povídky a básničky na tomto blogu spadají pod copyright.
Autorská práva náleží autorkám Vampire princess, Mystic lady a Wiz.
Pokud je chcete kopírovat na své stránky nebo někde jinde zveřejňovat,
zeptejte se nás, nebo k tomu alespoň příhoďte naší ikonku. Gracias.