Kapitola.3..Krvelačná

2. prosince 2012 v 12:13 | Vampire princess |  Krvelačná
Tak první prosincový článek ;)) Doufám že se vám krvelačná líbí. Na Dawa a Jenny teď nemám žádný nápad bude to chvíly trvat :/


"Lily, pojď se nasnídat! Nestihneš to do školy." Zakřičela na celý dům máma.. Seběhla jsem po schodech dolů a pádila do kuchyně. Podpadla jsem snídani a svačinu. Strčila je do tašky. Vypila čaj. A běžela ke dveřím. "Ahoj mami." Ahoj Lily." A zabouchla jsem za sebou dveře. Před domem už na mne čekala Nikol. "Ahoj" Křikla jsem na ni hned jak jsem zavřela dveře. "Ahoj Lily." Odpověděla Nikol a usmála se. Přiběhla jsem k ní a vyrazily jsme. Po cestě jsme probíraly sobotní večer kdy jsme spolu byly na hřbitově zbírat inspiraci k našim kresbám a povídkám, které jsme tak rády psali a kreslily. Ve všech povídkách se oběvovali upíři a mítická stvoření. A kresby taktéž. Kate byla opravdu dobrá pisatelka mně to šlo zase lépe s pastelkami. Ale obě jsme celkem slušně psali i kreslily.

Když sme došli ke škole hned jsme se setkali s Johnem a Kessie, kteří už na nás čekaly. "Ahoj kde je Frankie??" Zeptala jsem se jch udiveně Frankie na naše srazy chodil většinou v čas. "Já nevím už by tu měl být, většinou chodí dřív." Odpověděl ustaraný John. "On určitě dorazí, třeba zaspal." Řekla jsem mu abych ho uklidnila. Poté jsme všichni vyrazily do řídy. V duchu jsme doufala, že tam už Frankie bude ale nebyl. "Crrrr...." zazvonilo a Frankie pořád nikde. Já a Nikol jsme jako obvykle seděli vzadu. Nebyly jsme příliš vnímavé studentky. Otevřeli se dveře. Přicházele učitelka. Celá třída si stoupla. \hned za ní vešel kluk našeho věku. Na první pohled nijak zajímavý. Obyčejné tmavé oblečení, typický klučičí sestřih,bílá pleť. Prostě normální pitomeček jako ostatní kluci v naší třídě. Paní učitela ná pozdravila a vybídla abychom se posadily a dávali pozor, že prý nám chce předtavit nového spolužáka. Jmenuje se Viktor. Jeho rodiče musí být dost zastaralý. I když mě se to jméno líbí já mám ráda stará jména. Jsou taková tajuplná.

Už domluvila. Viktor se šel posadit a učitelka začala zapisovat do třídnice. "Neví někdo kde je Frankie??" Zeptala se a pohledem směřovala na mne. " Já nevím paní učitelko, neviděli jsme se." Odpověděla jsem jelikož nikdo jiný se k tomu neměl. " Tak to mu musím zapsat neomluvenou hodinu. Nezapomeňte, že když nejdete do školy máte posla omluvenku smskou a nebo mailem. Před začátkem vyučování." Pokárala nás hned paní učitelka. Chudák Frankie už minulý rok si díky všem svým průšvihům vykoledoval důtku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Co se vám víc líbí?

Dawe a Jenny 45.5% (10)
Krvelačná 54.5% (12)

Komentáře

1 holkajakovy holkajakovy | Web | 2. prosince 2012 v 17:18 | Reagovat

Tak to už bylo o něco zajímavější než předchozí kapitola. To jsem zvědavá co bude s tím Frankiem a jak do toho zapadá Viktor. :-D

2 Vampire princess Vampire princess | E-mail | 2. prosince 2012 v 18:32 | Reagovat

[1]: Ježíš ty si tak skvěléj člověk ;)) mockrát děkuju;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Povídky a básničky na tomto blogu spadají pod copyright.
Autorská práva náleží autorkám Vampire princess, Mystic lady a Wiz.
Pokud je chcete kopírovat na své stránky nebo někde jinde zveřejňovat,
zeptejte se nás, nebo k tomu alespoň příhoďte naší ikonku. Gracias.