Kapitola.5...Krvelačná

25. prosince 2012 v 12:14 | Vampire princess |  Krvelačná
Doufám, že tahle povídka bude o něco míň namáhavá jako Dawe a Jenny. :DD Jelikož u Dawa a Jenny už mě štve to, že se z toho stává nekonečný příběh. Ale rozhodně děj bude velice obsáhlý a ramatický. Zatim mě napadlo víc možností jak pokračovat v tomto příběhu a jak ho ukončit. Ale stejně mě tu bude stát nejmíň dalších pět delších kapitol. :)) Tak tady je pokráčko.


Nemohla jsem tomu uvěřit. Do očí se mi vhrnuly slzy nešli zastavit. Rychle jsem se zavedla a vyběhla do svého pokoje. Cestou jsem vrazila do mámy, která pro mě zrovna šla. Upustila jsem dopis ale běžela jsem dál. Zabouchla jsem za sebou dveře a zamkla se. "Lily, Copak se stalo?" Zavolala za mnou máma. Pak ztichla. Zjevně našla dopis. slišela jsem kroky. Šla za mnou."Lily je mi to moc líto. Myslím, že Franfie je moc rád za ty léta co tu mohl ztrávit s tebou. A asi to byl jeho osud. Buď ráda, že se nic takového nestalo tobě." "Jak tohle můžeš říct. Radši já nežli on!!!!" Jak tohle vůbec mohla říct?? Frankie byl můj přítet. Vlastně můj nejlepší přítel znala jsem ho dýl než Nicol. Znali jsme se od narození. Naše matky spolu ležely na pokoji. Ležela jsem na posteli, prohlížela fotky a brečela.

Možná bych měla jít za Nicol a říct jí to. Vzala jsem si tašku seběhla dolů, opadla dopis a rychle zmizela. Celou cestu k restauraci jsem běžela. Přibjehla jsem zrovna když vycházeli z restaurace. Měla jsem v očích slzy. Nicol vypadadala zmateně a vylekaně. "Lily, co tu děláš??" Nic jsem neříkala a podala jí dopis. Četla. Do očí jí vhrkli slzy."Já vás radši nechám o samotě." Řekla máma Nicol a odešla. Vypadala neklidně. Nicol brečela a pořád koukala na dopis a četla ho znova a znova jelikož tomu nemohla uvěřit. A nebo také proto že jí slzy rozostřovali zrak a nemohla kvůli nim číst. Po pěti minutách se od dopisu konečně odtrhla." Měli bysme jít za Johne a Kessie." Ano měla pravdu Kessi z toho bude jistě zničená Frankie se jí už dlouhou dobu líbil.

Přišli jsme k jejich domu. Jejich máma nás pustila dovnitř. O minutu později už ze schodů běžela ze schodů ubrečená Kessie a těsně běžel John. Kessi se mi hned vrhla do náručí a zača mě objímat. Brčela mi na rameno a neustále vzlikala. John se snažil zůstat v klidu ale ylo na něm vydět, že by se také nejraději rozbrečel. John a Frankie si byly také velice blízcí. Hlavně díky tomu, že byly jediní dva kluci v partě. Všechny nás probodával neůnosný smutek ze ztráty Frankieho.

Ano byl mrtev už nikdy ho neuvydíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co se vám víc líbí?

Dawe a Jenny 45.5% (10)
Krvelačná 54.5% (12)

Komentáře

1 holkajakovy holkajakovy | Web | 26. prosince 2012 v 18:26 | Reagovat

Omg,to je napínání,co bylo sakra v tom dopise? :D
Rychle piš dál,to je fuk,že to bude mít dalších pět (nebo pětset :D ) kapitol,je tu hustý. :D

2 Vampire princess Vampire princess | E-mail | Web | 26. prosince 2012 v 18:51 | Reagovat

[1]: :D to byla pozvánka na pohřeb :D

3 Vampire princess Vampire princess | E-mail | Web | 26. prosince 2012 v 18:52 | Reagovat

[1]: Chceš další už dnes ?? :)klidně ho sem přidám mám ho i přepsanej :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Povídky a básničky na tomto blogu spadají pod copyright.
Autorská práva náleží autorkám Vampire princess, Mystic lady a Wiz.
Pokud je chcete kopírovat na své stránky nebo někde jinde zveřejňovat,
zeptejte se nás, nebo k tomu alespoň příhoďte naší ikonku. Gracias.