Kapitola.6...Krvelačná

26. prosince 2012 v 20:39 | Vampire princess |  Krvelačná
Najednou se toho psaní nějak nemůžu nabažit. :DD Možná to bude tim novim netbookem :D. Nebo těma mejma pošahanejma nápadama :D No prostě píšu dál a dál :DD tak si to vychutnejte :D
Tadle část je spíš taková..jak bych to řekla :DD...ubulená ale hodně duležitá .)) TAK PLAČTE !! :(((


Šli jsme do parku. Všichni jsme mlčely jen Kessii potichu vzlikala. Sedli jsme si na lavičku. Vzpoměla jsem si, že jsem ten dopis vlastně nedočetla. Vyndla jsem ho z kapsy a začala číst znovu. "Zabil ho nějaký vlk nebo něco" Řekla nahlas Nicol abych to nemusela čííst celé. Všichni jsme seděli a civěly na Frankieho dům. V celém domě byly zataženy rolety. Nikdo se ani nehl. "Měli bysme se připravit na pohřeb." Prolomila jsem hrobové ticho. Poté jsme asi hodinu mluvily o tom co řekneme Frankieho rodičům a kde se sejdem. Také jsme se domluvily, že každý dáme Frankiemu do rakve něco co nám ho připomíná nebo něco co máme opravdu rádi. Pak jsme se rozloučily. John a Kessi šli domů a já a Nikol jsme šli k nim domů.

Nechtěla jsem se vydět s mou mámou jelikož to co řekla znělo jakoby nikdy neměla žádné přátele a navíc by mně zas poučovala o tom co si mám obléct a jak se učesat. Dohodla jsem se s Nikol, že si pučím její šaty. Beztak máme stejnou velikost a černého oblečení máme bě dostatek a dost často si ho pujčujem. V mé skříní by se jistě našla spousta Nikoliných krásných šatů a naopak v Nikoliné skříni se jistě objeví nějaké mé triko s božským potiskem metalových skupin. Asi po půl hodině jsme byly obě oblečené a zbývalo se už jen nalíčit.

Už jsme byly obě připravené. A šli jsme vyzvednout Kessi a Johna. Oba byly v černé a Kessi měla krásně kudrnaté vlasy. Cestou ke kostelu mi hlavě utkvělo spoustu myšlenek a všechny měly stejné téma. Frankeiho. Jak ho mohl zbabít vlk už desetiletí se tu žádný neoběvil ani medvědi tu nejsou. Hrozné zvíře jak může zaútočit na člověka. Zní to absurdně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co se vám víc líbí?

Dawe a Jenny 45.5% (10)
Krvelačná 54.5% (12)

Komentáře

1 Holkajakovy Holkajakovy | Web | 26. prosince 2012 v 20:49 | Reagovat

Už tam čuju něco nadpřirozenýho,jak jinak :D
Těšim se na pokráčko a rozhodně mi neva,že píšeš a píšeš a píšeš,právě naopak :-)

2 Vampire princess Vampire princess | E-mail | Web | 26. prosince 2012 v 22:54 | Reagovat

[1]: Pro tebe cokoli :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Povídky a básničky na tomto blogu spadají pod copyright.
Autorská práva náleží autorkám Vampire princess, Mystic lady a Wiz.
Pokud je chcete kopírovat na své stránky nebo někde jinde zveřejňovat,
zeptejte se nás, nebo k tomu alespoň příhoďte naší ikonku. Gracias.