Kapitola.7....Krvelačná

25. ledna 2013 v 16:17 | Vampire princess |  Krvelačná
Ano dlouho sem tu nebyla :(Bylo toho moc musela jsem si opravovat známky. Ale teď už se vám zase budeu věnovat. Takže tady je další díl. Je trošičku takový o myšlenkách a je dost dojmný. Ale rozhodně si ho přečtěte. :))Došli jsem ke kostelu. Byly jsme tam jako jedni z prvních, jediný kdo tam byl jistě už nejmíň hodinu byly Frankeiho rodiče. Jeho máma vipadala strašně sklesle. Muselo jí to zasáhnou vždycky si s Frankiem byly hodně blízko, věděla o něm všechno a Frankie o ní také. Nebyla mu jen matkou byly i nejlepší přátelé. I když mi jsme byly vždy Frankiemu blízko a mysleli jsme si že o něm víme vše nebylo tomu tak. Já toho ale z nás věděla nejvíc ale jistě tu byly věci, které mi zatajil. Občas sem na něm viděla že ho něco trápí ale neřekl mi co.

I když jsem tvrdila že Nicol je má nejlepší kámoška, tak Frankie toho o mě věděl mnohem víc. Říkala jsem mu vše co mě trápilo a on se mi také svěřoval s každým svým problémem už od školky. Takže jsme spolu řešily všechny problémi od ukradené hračky po problémy se vztahy a rodiči. Byli jsme spolu od dětství ale teď ? Co budu dělat bez Frankieho? Co budeme mi všichni dělat bez Frankieho ?

I když se Frankie bavil s námi (totálně neoblíbenýma a nepochopenýma) byl dost oblíbený. Jistě bude všech chybět. Ale ne nikomu tolik jako nám a samozřejmě jeho rodičům. Naše parta a vše co nás pět spojovalo bylo to jediné co jsem měla a co mě těšilo. Ale teď to bylo jiný, co když to všechno skoní když jsme ztratili Frankieho ? Co bych dělala bez naší party ??

Ale na takovéhle otáky už nebyl čas. Pohřební obřad začal. Otevřeli se dveře, do místnosti vstoupily čtyři muži a a rymenou nesli rakev. Všichni byli slavnostně oblečeny. Jedním z mužů byl jeho otec. Ještě před obřadem totiž prohlásil: "Doprovodil jsem svého syna první den do školy, tak ho doprovodím i k jeho hrobu když už né k oltáři." Když tato slova opustila jeho ústa všichni kteří to slyšeli začaly brečet. Bylo to dojemné a odvážné. Byl odhodlán nést tu těžkou rakev i když se mu klepali kolena a zrak mu rozostřovali slzy. Frankieho měli jeho rodiče oprvadu rádi a aby ne byl to jeji jedinný syn. A zatím co se Frankieho otec namáhal a nesl rakev k oltáři, jeho žena ho obdivuhodně pozorovala a brečela. Nás pět...teda teď už jen čtyři jsme to pozorovali hned z druhé lavice. Měli jsme místa blízko jelikož rodiče Frankieho říkali, že si to zasloužíme. Myslím, že nás jeho rodiče měli opravdu rádi často nás zvali k sobě domů aby jsme u Frankieho přespali. Rádi viděli Frankieho šťastného a to on s námi byl. Ale nejradši z nás měli mě. Věděli, že když Frankie měl náký problém, o kterém nechce mluvit s nimi půjde s ním za mnou a vše se vyřeší. A ano bylo to tak.

Obřad byl dlouhý a smutný. Všichni brečeli, včetně mě. Hlavně při proslovu Frankieho otce a matky. Bylo to tak dojemné. "A teď bych sem ráda pozvala někoho s kým si byl Frankie velice blízký aby nám také něco řekl a mohl se s ním veřejně rozloučit." Eště měl mluvit někdo. Zjevně Frankieho dědeček o tom Frankie dost často mluvil. Rád si s ním povídal a...."Lily." Cože?? Zaznělo moje méno. Opravdu myslí mě?? Nejsem příliš dobrý řečník a neumím mluvit před spoustou lidí. Ale ano mysleli mě. Jeho máma se na mě podívala a pobídla mě ať jdu k mikrofonu. Zneklidněla jsem. Ale je to pro Frankieho musím to udělat pro něj!! Odhodlala jsem se a zvedla!...¨

POKRAČOVÁNÍ V DALŠÍM DÍLE....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 holkajakovy holkajakovy | Web | 26. ledna 2013 v 11:19 | Reagovat

Páni,to bylo vážně dojemné,hlavně to co říkal ten Frankieho táta. Už se těším na pokráčko,rychle piš.

2 Vampire princess Vampire princess | 26. ledna 2013 v 12:11 | Reagovat

Je děkuju :)) Jasně :DD třeba eště dneska nebo zítra něco usmolím :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Povídky a básničky na tomto blogu spadají pod copyright.
Autorská práva náleží autorkám Vampire princess, Mystic lady a Wiz.
Pokud je chcete kopírovat na své stránky nebo někde jinde zveřejňovat,
zeptejte se nás, nebo k tomu alespoň příhoďte naší ikonku. Gracias.