Kapitola.8......Krvelačná

6. února 2013 v 15:53 | Vampire princess |  Krvelačná
Vážně už mě to štve :DD Všechny mí příběhy zatim probýhaj jak nějaký nekonečný story. Nechápu jak dokáže někdo vymyslet povídku na šest kapitol. Já to prostě nedokážu, s těma svejma příběhama bych mohla udělat knížku na deset dílů :DDD. Tahle povídka má už sedm kapitol a pořád sem se eště nedostala ani do půlky. Už mě to kapku štve!! Ale zase kdybych něco vynechala nebylo by to ono. Ok a těď teda zpět k pohřbu.Kráčela jsem uličkou mezi lavicemi. Samozřejmě na mě všichni zírali. Byla jsem z toho dost neklidná nebyla jsem zrovna ráda středem pozornosti a bála jsem se mluvit před lidmi. Ani před třídou jsem nebyla schopná skoro nic říct a natož před celým kostelem. Ale i tak jsem šla dál. prošla jsem okolo Frankieho rodičů a stoupla si před všechny ty lidi. Skroprněla jsem. Nevěděla jsem co mám říkat, neměla jsem nic připraveného. Jediná moje výhoda byla, že dokážu z místa celkem slušně vymyslet to co chi říct. Všichni na mě zírali. Snažila jsem se to nevnímat. Musím to přece udělat, musím to udělat pro Frankieho !!

"S Frankiem jsme byly opravdu dobří přátelé, dokonce bych si i troufla říct, že nejlepší. Věděli jsme o sobě navzájem skoro vše. Pokaždé když sem potřebovala pomoct byl tu pro mě a se vším mi poradil. Známe se už od školky od té doby co na mě Frankie omylem spadl z prolejzačky a od té doy jsem byly pořád spolu. Ve škole jsem se dali do hromydy eště s Nicol,Kessi a Johnem. Stali se znás nejlepší přátelé a vdali jsme se skoro každý den. Bez jednoho z nás už to nebude takové jako dřív. A myslím, že budu mluvit za všechny ne jen za nás čtyři ale i za všechny kteří Frankieho znali, že nám všem bude moc chybět. A doufám, že na něj všichni budou vzpomínat jen v dobrém. A jistě se nemusím obávat, že na něj bude myslet jen pár lidí jelikož Frankie byl vždy velice oblíbený. Je mi strašně líto, že mu teď musm dát sbohem a smřit se s tím, že už ho neuvidím ale i tak zůstane navždy v mém srdci."

Když sem si šla zase sednout musela sme vynaložit všechnu slu na to abych nezačala hystericky brečet. Ale nakonec sem se posadil a vyklidnila se.Poté jsem si vyslechla chvalné komentáře k mému proslovu a další Kessiiny vzliky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 holkajakovy holkajakovy | Web | 6. února 2013 v 17:22 | Reagovat

Opět smutné :-(
Ale povedlo se. No já tě zase obdivuju,jak to dokážeš spát tak dlouho,já vždyckykončím u patý kapitoly ne li u druhý :D
Doufám,že příště už to bude o něčem jiným než o pohřbu,už je to docela zdlouhavý,ale ten proslov se ti povedl ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Povídky a básničky na tomto blogu spadají pod copyright.
Autorská práva náleží autorkám Vampire princess, Mystic lady a Wiz.
Pokud je chcete kopírovat na své stránky nebo někde jinde zveřejňovat,
zeptejte se nás, nebo k tomu alespoň příhoďte naší ikonku. Gracias.