Duben 2013

Umění milovat

25. dubna 2013 v 20:57 | Vampire princess
V očích žár, v srdci chlad.
I přes to má chuť bojovat.
láska k krvi v mysli se rodí.
Po vražedném nástroji již hledí.

Jednou ranou propíchne ti hrdlo.
Jedním polibke uchvátí srdce tvé.
Na rukou krev,
na rtech slad.

O tvé srdce hodlá bojovat.
Na srdci chlad do žáru vzplál.
Aby lásku zachoval.
A kajícnou trofej sňal.

Srdce tvé drahé již si získal.
Když v boji hlavy nepřátel ťal.
Jen jemu patří tvoje duše.
Jen pro něj teď hodláš žít.

Zmizela krvelačnost z jeho očí.
Uviděl tě a k nohám ti pad.
V srdci již nemá žádný chlad.
On naučil se milovat.

Toto je další dílo z Anglie :D. Psala sem to v autobuse takže nevim jak se vám to bude líbit ale snažila sem se :)).

Bolí to

21. dubna 2013 v 19:27 | Mystic lady
Narážím. Pořád. Nebo spíš, někdo mě sráží k zemi. Přes všechnu tu bolest v srdci se zase postavím na vlastní nohy a znova!
Zase mě někdo srazil. Pokaždé se pak snažím proti všemu obrnit. Ale potkala jsem lidi, kteří vypadali, že si zaslouží moji důvěru, přátelství. A tak jsem jim odhalila tu část sebe, kterou jsem chtěla, aby poznali. Už to vypadalo, že jsem konečně našla někoho, komu bych se mohla otevřít úplně. Jenže i s tou trochou věcí, jež o mě věděli, ni dokázali podrazit nohy. Zse na zemi. Zase zlomená.
Tentokrát jsem se rozhodla, že nebudu věřit nikomu. Žila jsem jako skála. Nepřátelská, tvrdá, nepřístupná. Ale když takhle strávíte nějaký čas, zjistíte, jak moc jste sami. A dost! řekla jsem si. Pustila jsem k sobě každého, kdo o to stál. Nechtěla jsem být sama. Taky jsem nebyla. Jistě, paranoia mi zustala, takže se nikdo nedozvěděl celou pravdu o mě( a už asi ani nedoví).
Poprvé po dlouhé době jsem zažila štěstí. Aspoň jsem si to myslela.
Zase jsem na kolenou. Ale mužu si za to sama. Přestože u mě spousta lidí skončila, já jim chtěla dát druhou šanci. Jsem už prostě taková. Moje naivita se mi stala osudnou. Zradili ti stálí a zradili ti noví. Zbyly mi jen oči pro pláč.
Nikdo mi nezůstal. Jsem na dně. Opět. Už se tomu ani nedivím. Co mě ale trápí je jiná věc.
Dokážu se znovu zvednout?

Světlo nebo tma?

21. dubna 2013 v 17:38 | Vampire princess
Doufám, že pochopíte o čem tato báseň. Na jednu stranu je ironické, že jí píšu já která netoužím po ničem jiném než po temnotě le na druhou stranu je správné se nad tím zamyslet.

Io

20. dubna 2013 v 17:54 | Mystic lady
Něco nového. Předkapitolka příběhu, který vznikl (a dál bude vznikat) čistě spontánně.

zpět :))

19. dubna 2013 v 16:44 | Vampire princess
Ahoj, takže chtěla bych vám oznámit, že už jsme zpátky z Anglie a m§žete se těšit na nějakou naší tvorbu která nás v této zemi velkých spisovatelů zachvátila. Já jsem zde sesmolila dvě básně ani pořádně nevím o čem ale doufám, že se vám budou líbít. A taky Wiz se v anglii zjevně zadařilo celé dny tam smolila nějakou horrorovou povídku nebo já nevím co :DDDD. Každopádně se máte na co těšit!!

A já sem dnes celkem mimo z tý cesty takže ahoj :D dneska nic víc zjevně nebude :DDD.

Týden v anglii.....

10. dubna 2013 v 16:48 | Vampire princess
Chtěla bych se omluvit, že jedem teď se školou do anglie tudíž nebudu schopná přidávat články jelikož pochybuju, že budu mít připojení k internetu. Omlouvám se spřáteleným blogům, že nebudu obíhat a komentovat jejich články. Takže opravdu se moc omlouvám a určitě vám dám vědět jaký to v anglii bylo. Zatím ahoj. A je i za Wiz a Misticlady :D. Pardon :)))

Kapitola.11..Krvelačná

6. dubna 2013 v 16:54 | Vampire princess |  Krvelačná
:) Jo já vím tadle kapitola mi trvala dost dlouho :DD. Ale nevěděla jsem který konec zvolit nakonec jsem vymyslela noví ale todle eště neni konec to bude jak doufám až další kapitolu :DD. A taky se chci omluvit, že jsem se celkem vykašlala n svou druhou rozepsanou povídku ale řekla jsem si, že bude lepší když prvně jednu ukončím a pak se budu mordovat s druhou :)).


Proč nikoho z vás nemůžu mít?

3. dubna 2013 v 20:28 | Vampire princess |  livestyle
Asi si říkáte co je to za nadpis? Ale ano proč tu sakra nejsou? Denně ve městě a ve škole potkávám spoustu kluků. Buť jsu tu kluci, kteří na vzhed moc nehledí a je to vidět prostě takový ty ňoumové v tričku s nějakym debilnim potiskem. Pak jsou tu ti co na sebe hledí až moc což znamená nagelovaný vlasy, svetírky, uplý džíny, kabelčičky prostě taková ta fáze mezi holkou a klukem. A ještě jsou tu sportovci ti se v poslední době občas chovají jako ty dámičky tady před chvílý a nebo prostě nosí džíny a sporovní trička a mikiny. Ale proč se mě žádnej tendle týpek nelíbí? Jo jasně občas si řeknu je ten vipadá fakt dobře ale nemá to vysněný charisma. Ale pak jsou tu oni. A jen oni mě rží při vědomí, že třeba někoho takovýho nekdy najdu..:))

Vysněné setkání :)

1. dubna 2013 v 19:26 | Vampire princess
Taky se vám stává, že se vám zdá něco neuvěřitelného a zároveň živého? Takové sny jsou děsivé ale také krásné.

Dneska se mi zdál úžasný sen. Kráčela jsem si ulicí bylo něco málo po dvanácté když se přede mnou v ulici objevil stín. Měla jsem strach ale šla jsem dál i on se začínal přibližovat. Už jsem se rozhodla, že se dám na útěk. Ale ten neznámí došel pod lampu. Když ho ozářila konečně jsem viděla toho překrásného blonďatého mladíka jak na mě kouká svými azurově modrými duhovkami, které se místy barvily do ruda. Nevěděla jsem kdo to je ale něco mě k němu táhlo a byla jsem si jistá, že mi neublíží. Když jsem konečně došla pod lampu k tomu neznámému usmál se na mě a odhalil své upíří špičáky. Jeho úsměv mě fascinoval normální člověk by už byl dávno na útěku ale já strnula úžasem. Upíři mě od malička fascinovali nikdy jsem z nich neměla strach chtěla bych být jedním z nich. Stála jsem tam hleděla na toho mladíka a snažila se odolat jeho kráse a tomu co je zač. Viděl na mě jak neúnosně toužím po jeho kousnutí jak se toužím stát bytostí noci. Obešel mě, odhrnul mi vlasy z krku a přitiskl své tesáky na můj krk....

Dozvěděli byste se víc ale zrovna v tu chvíli mě moje sestra vzbudila :((
Povídky a básničky na tomto blogu spadají pod copyright.
Autorská práva náleží autorkám Vampire princess, Mystic lady a Wiz.
Pokud je chcete kopírovat na své stránky nebo někde jinde zveřejňovat,
zeptejte se nás, nebo k tomu alespoň příhoďte naší ikonku. Gracias.