Červen 2013

Smolařka č.1.

28. června 2013 v 21:23 | Vampire princess |  livestyle
Asi každý zvás ví jaké to je mít občas smůlu. Každého to pěkně naštve a říká si: "Proč já?" Ale co dělají lidi co jsou na to zvyklí jako já? Vlastně už to ani moc neřeším pokud jde o nějaké menší problémy. třeba, že pokaždé když ve třídě na někoho nezbyde židle sem to já a nebo, že jedinej koho na čarodkách hodí do řeky jsem opět já. Ale v poslední době se mi smůla lepí na paty a už mě to dost štve!

Seznam mých nejhorších zážitků způsobených obrovskou smůlu:
1) Všechno to začali před dvouma rokama když se mi všechno na čem mi kdy záleželo zhroutilo.
2) Za poslední dva měsíce mě podvedly dva kluci, se kterejma sem chodila sotva dva dny. Samozřejmě oba dostali opravdu velikou facku.
3) Pokaždé když se na výlety vybírají lidi co spolu budou ve skupině na plnění úkolů, jsem přiřazena k té nejhorší možné sestavě. Třeba letos sem byla ve skupině s nejnamyšlenější holkou ze třídy, s největším debilem ze třídy a s klukem, kterýmu se libim ale je na mě zjevně naštvanej, protože se mi líbí jeho nejlepší kámoš.
4) Před 5 rokama jsem se seznámila s klukem a zamilovala se do něj. Po dvou letech jsem ho opět potkala a zlomila mu srdce atím jsem z něj nevědomky udělala mega děvkaře. A před rokem jsem zjistila, že spolu chodíme na školu a teď se mi mstí jak jen může.
5) Na základce když si vybrala člověka do kterýho se všichni budou naváže tak jsem to samozřejmě byla já.
6) Ztratila jsem svůj zápisník, kde jsem měla napsanou a opravdu dobře propracovanou novou povídku.
7) Pokaždé když mám nárok na trochu štěstí tak si to zkazím slouhým přemýšlením a pak je najednou pryč.
8) Opět musím ťukat články na tabletu jak kokot, protože počítač je v opravně a na ten mámy mám zakázaný přístup.

Andělův nářek

27. června 2013 v 18:12 | Mystic lady

Světem bloudí jako stín
Ničí otec, ničí syn
Co ztracené je, marně hledá
však obloha je stále šedá
A tíží jeho srdce dál
čin, co dobrý dřív se zdál
A láska opustila jeho tvář
Už nespatří jejích vlasů zář
Osud tomu takhle chtěl,
aby krátce štěstí měl
Vzdal se všeho, co měl rád,
aby s ní byl věčně mlád
Jenže mu ji vzali z náručí
Těžko někdo bohu poručí

Křídla jeho skvostně bílá
odmítla ta velká síla
A tak padal, padal dlouze,
neodolal hříšné touze
Však ona ten pád zastavila
Jeho tělo očistila
Z křídel hříchem pošpiněných
všechno špatné omyla
Život jemu vdechla ústy
Znovu rozkvet ten kraj pustý

Plamen lásky vyšlehl až do nebes,
rozum nad tím smutně hles
Syn boží nesmí soucit znát
Nemohl dlouho milovat

Na tváři jí skanula slza pochopení
Být spolu jim přáno není
Světla zář, výkřik tichý
Zůstal sám, opět lichý
Před sebou ze stínů tvář její dále
míhá se mu před očima, stále a stále
Dotek hřejivý neucítí víc,
Nedotkne se její skráně, nepolíbí její líc

Lásku našel a ztratil znova
Nezlomná jsou boží slova
Najde ji a ztratí zas,
Je jedno, jak plyne čas
Citem vzplane a pak shoří,
Kletbu nikdy nepokoří
Za svou lásku potrestaní
Navždy k sobě připoutáni
Tmou kráčejíc, křehká celá
Ničí matka, ničí dcera
Co rozbité je, marně skládá.
Navždy krásná, navždy mladá.
Prokletá i se svým milým,
nikdy nedojde až k cíli.

Tisíc polibků, tisíc splynutí.
Kletba je ale vždycky pohltí.
Ona smrt dokola vídá,
On za sebou vláčí křídla.
Ona zase, znovu věří.
On svou krví barví peří.
Ona nikdy pravdu nepozná.
On už stěží strany rozezná.
Věční milenci již nenajdou klid.
Milovat znamená prokletý být.

Fu*king hell....

8. června 2013 v 12:59 | Vampire princess |  livestyle
Ahoj :)...Tak zase po dlouhé době další článek:D. Chci se vám velice omluvit, že se blogu moc nevěnuji, mám toho teď moc. Zprvé se ve škole uzavírají známky a já se snažím o to abych na vysvědčení neměla skoro žádnou čtyřku. Ano teď si pravděpodobně říkáte, že sem děsnej hlupák a nebo flákač. Ano přiznávám mám docela problém s tím být zodpovědný student. Vlastně mám celkem problém být zodpovědná v hodně věcech..

Prosím vás opravdu mi v neděli držte palce...Protože jestli se ztrapnim před tolika lidma tak to asi nepřežiju. Nejhorší na tom je že tam jde opravdu dost lidí upřímě nesnáším. Na jednu stranu mě to děsí a na tu druhou jsem ráda, že budu mít navrch jelikože oni budou jen tupě zírat a já budu v záři reflektorů. Ale zase oni nemaj příležitost k tomu aby se ztrapnili takže sem na to stále hůř já! :(

A další mínus toho všeho je, že příští týden se uzavírají známky a jestli podělám několik určitejch písemek tak mám dost velkou pravděpodobnost, že propadnu...Ano to,že miluju úpiry není vůbec od věci nejradši bych byla jedním z nich oni se nemusí strat o čas o učení ani o nic jiného. Jsou volní...A já doufám, že se někdy dožiju toho až budu volná já!

Končím !!

1. června 2013 v 10:33 | Vampire princess |  livestyle
Ano správně tenhle nadpis je tu znovu ale tentokrát má naprosto jiný význam! Nebojete tady zůstávám blog neopouštím ale opouštím tudle tuctovou skořápku. Nejsem taková jak se chovám je to jen ochrana před tím jak se dřív všichni chovaly k mému opravdovému já. Ale tomu se nevyhnu ani se svým umírněným já. Stojí vůbec za to ta námaha být někým jiným? Když je nám to nakonec úplně na (omlouvám se za tento výraz) HOVNO! Přestěhovat se byla pro mě možnost začít znovu ale kdybych nemusela začínat znovu ani bych si neuvědomila kdo vlastně jsem a nebo možná kdyby se nestalo to všechno bych své pravé já asi ani neztratila. Tohle mé "já" je ustrašenné a zabělé ale zase se méně často dostává do problémů než mé staré já a také má míň nepřátel i když lidí se po něm vozí docela dost.

Ale dá se říct, že jsem vlastně obojí a zároveň ani jedno... Jak vlastně mže někdo o mě říct, že mě zná? Když ani jí nevím kdo jsem! Někdo říká, že jsem se změnila a že už to nejsem já ale ani předtím sem nebyla sama sebou. Tak kdo vlastně jsem? Každopádně vím, že tady jsem sama sebou tahle skrytá identyta mi dává prostor pro vyjádření sebe sama. A nemělo by to tak být pořád? Neměla bych být tím kým jsem furt? Jistě, že ano!! Jenomže v dnešním světě vás za to jací jste každý ukamenuje a nikdo vás nepříme beze změny, jen ten kdo vás opravdu miluje. Pokaždé když jsem si myslela, že mě má někdo rád proto jaká jsem tak jsem se zmýlila. Zajímal je jen můj zevnějšek a můj postoj ve společnosti. Když vás někdo zradí kvůli někomu lepšímu a pak zjistí, že podle všech jste lepší vy a chce vás zpátky. Má dostat druhou šanci? Já myslím, že na kdyby se ten člověk aspoň pokusil poznat mě a to jaká jsem!! Ale to bylo to jediné co ho naprosto nezajímalo...On si nezaslouží druhou šanci! ALe mé pravé já by mělo dostat šanci ukázat všem co dokáže a čeho všeho je schopno! Mělo by konečně začít něco dělat a nechat se vidět a slyšet! Tahle skořápka je jakoby se někdo schovával za TUNU MAKEUPU! Ale tahle cesta nikam nevede!

A proto končím!! Proto chci být já jako já! A ne já jako někdo jiný! Proto musím konečně začít bojovat o své pravé já! A trávit víc času s člověkem co mi otevřel oči! Tady ho můžu nazvat jen jako tajemného Vampíra;))! Vampire princess chce žít svůj sen!!
Povídky a básničky na tomto blogu spadají pod copyright.
Autorská práva náleží autorkám Vampire princess, Mystic lady a Wiz.
Pokud je chcete kopírovat na své stránky nebo někde jinde zveřejňovat,
zeptejte se nás, nebo k tomu alespoň příhoďte naší ikonku. Gracias.