Srpen 2013

Ta roztomilá :))

31. srpna 2013 v 22:28 | Vampire princess
Ano pokaždé jsem to já, komu připadne tadle hloupá přezdívka. Velké oči, výrazné ďolíčky, nesmělá a tichá. Ano první dojem při pohledu na mou nevinou tvářičku. Však udání klame pod toudle vrstvou se skrývá pěkná "divoška" a občas i nelítostivá mrcha, která si nenechá nic líbit. Zjistila jsem toti, že roztomilost, nesmělost a milá za každé situace to prostě nejde do hromady!! Když jste takový tak si necháte vše líbit a celý život po vás budou lidi jen dupat! A já nebudu nikomu dělat koberec;)) už ne!!

Nučila sem se jak se obrnit proti všem narážkám, urážkám a pomluvám. Být vždy milá se nevyplácí proto si člověk občas musí zahrát na tu zlou;))...A pamatovat na to, že každý kdo něco dokázal má haters;))) Takže mé nové já už absolutně neřeší jak vipadá v očích ostatních ale dbá na svůj vnitřní hlas:))..na co se řídi podle ostatních když máme vlastní rozum? Tendle školní rok už nebudu řešit takové pitomosti jako ten minulý!! Život je moc krátkej na to abyme se všeho báli! Já už nechci jen čekat v koutě! Chci být vydět a chci být sama sebou;) Letos prostě suveréě nakráčím do třídy a budu přehlížed pohledy které mě v jednom kuse soudí! Budu spokojená sama se sebou a to je hlavní, na ničem jiném nezáleží, jde o to abych měla ráda sama sebe, protože jsem jediná osoba, které se opravdu nikdy nezbavím:DD!

A navíc když je člověk spokojený sám se sebou má největší pravděpodobnost k tomu, že si k sobě přitáhne ty pravé lidi:))

Kapitola.13.....Krvelačná

20. srpna 2013 v 18:49 | Vampire princess |  Krvelačná
Musí bejt fakt něco číst moje povídky. Dave a Jeny to je taková napínavá fantazi ale s Krvelačnou jsem to apku přepíska už od 12. Kapitoly se to kapku hrotí :D Já vim je to možná trochu moc ale jiné východisko ani pokračování mě nenapadlo...

Náš křik se zjevně již nedal poslouchat takže nám třem nandali roužky. Ale Kessie nechali ječet bolestí. Při nandavání roužky se mi podařilo chlapa v kapuci kousnout do ruky tak silně až se mu zpustila krev. Ale jinak nebyla žádná naděje na útěk ani nic podobného. Najednou Kessie přestala křičet ale začla kašlat. Dusila se. Začala jsem sebou mlet abych mi povolily pouta ale jediné čeho jsem docílila bylo to že se mi provazy zaryli hluboko do masa a svalila jsem se i se židlí na zem. Najednou Kessie ukrutně zaječela a zmlkla. Nastalo ticho....Děsilo mě to bála jsem se co nastane dál obličej jsem měla připlesknutý k zemi a neviděla jsem nic.

Najednou se moje židle zvedla a opět jsem hleděla na své přátele. Nikol se z očí koulely obří slzy a John měl oči dokořán a začínaly mu slzet. Pak jsem koukla na Kessie.....měla svěšennou hlavu a krk měla celý orudlý a ani popáleniny nezmizely. Ani se nehla! Koukla jsem na Joshe ale ten zmizel pak zpět na Nikol ale její židle byla taky prázdná. Zděsila jsem se! Nenaskytlo se mi žádné vysvětlení jejich zmyzení. V místnosti nastlo hrobové ticho. A najednou se ozval víkřik. Byla to Nicole, křičela o pomoc a John se k ní zčínal přidávat. Všechny záhadné osobi v kápi byly otočeny k mému otci a o něčem mluvily. Nicol s Johnem stále křičeli. Najednou mi povilili pouta na nohou a poté i na rukou. Ohlédla jsem se. Stál tam. Ten záhadný nový kluk ze školy. Pořád jsem na sobě měla roubík.

Na nic se mě neptal vzal mě za ruku a odtáhl mě pryč. Snažila sem se mu vytrhnout ale měl obrovskou sílu. Když sme byly tak v půli schodiště už ho to zápasení přestalo bavit a hodil si mě přez rameno. Neuvěřitelnou rychlostí vyběhl schody, proběhl hřbitovem a mířil k lesu za městem.

Původ povídky (Pravá láska?)

12. srpna 2013 v 21:28 | Vampire princess |  Pravá láska?
Vidím, že tato povídka měla celkem velký ohlas oproti tomu co jsem čekala. To mě velice těší :)). Proto myslím, že si zasloužíta vědět jak vlastě vznikla a odhalím vám ti i nějaké to své tajemství :))....Takže pšššt ;))!!

Takže tato povídka vznikla 27.srpna podle mých zážitků. A ano je možné, že i taková černá, nenápadná můra může najít štěstí. Uvažovala jsem o tom, že povídka bude mít jen dvě kapitoly, které budou osvětlovat tuto noc ale vzhledem k tomu, že jsem myslela, že ten příběh i v realu skončí potomto večeru a on pokračuje tak uvažuji o tom, že bych tuto povídku poněkud rozvedla. Vím, že to může znít divně od člověka, který píše nekonečné story a všechny povídky na blogu má rozepsané ale Krvelačná bude teď už s nejvišší pravděpodobností končit a Dave a Jenny jsou teď na bodu mrazu a nevím jak dál. Takže bych ohledně toho v komentářích dostala nějakou radu jestli chcete jen takové krátké love story o jedné noci nebo chcete znát i pokračování příběhu.

Pokud tedy bude chtít abych pokračovala tak bude povídka opět zakládána na mích vlastních zážitcích. Vampire princess najednou podlehla romantice, prolomila obranou linii a začala milovat. Milovníky krváků momentálně moc neuspokojím jelikož tato povídka bude dokonalá slaďárna :-DD. Dřív bych na takové věci ani nepomyslela nebo bych si za takovou myšlenku dala obrouvskou facku ale dnes jen zářím a už dva týdny jsem ochotná neustále zkoušet nové věci. Takže rada na zbytek prázdnin jak říkáme my tři blogerky: "Jebej si tu svou a na ostatní kašly!!" Tadle poučná slova mi ze života udělali pohádku! Zkuste taky naprosto ignorovat pomluvy a znechucené nebo káravé pohledy a vše bude hned lehčí a cesta příjemnější ;)).

Pravá láska?...část.1

6. srpna 2013 v 13:57 | Vampire princess |  Pravá láska?
Ahoj, omlouvám se, že jsem teď nic moc nepřidávala víte přece, že kdybych měla čas tak na vás ani v nejmenším nezapomenu ;)). Ale nějak sem se až potom měsíci dostala domu jinak jsem se tu vždy zastavila tak na jednu noc vzala oblečení a vypadla. Tady je další povídka. Zjevně bude trochu kratší ale kdo ví třeba ji eště rozvedu :))). Nakonec sem možná přidám článek o tom jak vznikla a co je na ní zvláštní ;)).
Povídky a básničky na tomto blogu spadají pod copyright.
Autorská práva náleží autorkám Vampire princess, Mystic lady a Wiz.
Pokud je chcete kopírovat na své stránky nebo někde jinde zveřejňovat,
zeptejte se nás, nebo k tomu alespoň příhoďte naší ikonku. Gracias.