Září 2013

Pravá láska?...uvedeme věci na pravou míru!!

27. září 2013 v 19:16 | Vampire princess |  Pravá láska?
Takže vám oficiálně oznamuji, že tato povídka bude pokračovat nezávisle na realitě jelikož to by pak název této povídky nedával smysl. Jelikož z "pravé lásky" Vampire princess se vyklubal naprostý idiot, ožrala a děvkař. Naprosté sklamání mě prvně přimělo zbytek povídky roztrhat na malinkaté kousíčky a myslela jsem, že už jí naprosto ukončím ale nakonec jsem se rozhodla pokračovat abych si toho dokonalého kluka vytvořila aspoň tady:33 A měla někoho takového aspoň ve svých snech :)) Nevím proč ale můj život zaplavují samí ignoranti :)...Takže povídky toho tématu spojenou se zkutečností sem asi nikdy nenapíši jelikož na pravou lásku asi ani nevěřím! Toho zklamání už bylo dost! Momentálně se chci vůči citům a klukům naprosto uzavřít :)) A další díl této povídky zveřejním až budu mít nějaký nápad a hlavně až budu zase tak usměvavá jako předtím!:) Jelikož teď se mi spoustu věcí rozpadá :))

Nemocná, plná otázek a možná i opět zamilovaná :(( Oh NO!

23. září 2013 v 12:40 | Vampire princess |  livestyle
Zdravím vás ze svého království plného tabletek na bolest v krku, posmrkaných kapesníčků a teploměrů. Osobně doufám, že se z něj brzy vymaní a půjdu zase do školy! Počkat? Do školy? Juj já se normálně těším!? O.o Můj bože!! Ale je to tak! A samozřejmě se netěším kvůli učení! To je jasné..:) Těším se hlavně na Wiz a Misticlady a mimo jiné asi i na jednoho "kamaráda". Ouu fuck this! Je to zpátky! Já hloupoučká si před necelými dva týdny řekla, že teď se budu věnovat škole, tancům a svému výtvarnému potencialů a ne že budu mít v hlavě nějaké lovestory! A pak si do mého krásného, klidného a ničím nerušeného života nakráčí ON! Ten roztomilej, hodnej a sebejistej rádoby Ken od mattela. Proč mi to jen dělá?! Je mi předem jasné, že mi dva spolu nebudem....ale je stále se mi v hlavě dere do popředí: "A nebo si to říkáš jen pro to, že to chceš ale máš strach?" Pořád si říkám, že to neni možné! Jak by si zrovna on mohl všímat holky jako jsem já? A jak sakra holka jako jsem já může dělat, že nemá zájem a pořád se na něco vymlouvat?!

Koukněte na mě! Jsem naprosto zmetná a vlastně ani nevím čemu mám věřit!! Na jednu stranu věřím, že on není takovej jak o něm ostatní mluví ale na druhou stranu se tak občas chová! Takže čemu mám věřit? Mám věřit těm jeho nekonečným výlevům jak ho ostatní pomlouvají a že to není pravda. Nebo tomu jak se mnou neustále flirtuje a zve mě k sobě domů jelikož má celý dům pro sebe. Jasně, že si se mnou hraje! Ale proč? Ve škole mě furt pošťuchuje, lechtá a podkopává mi nohy a jindy se ke mě zase chová jako k nějaké dobré kamarádce, které se snaží pomoct a které se i rád svěří. FUCK THAT!!

Co ode mě vlastně chce? A co vlastně čekám já?! Nechci románek ani nic podobného, možná nestojím o nic ale bohužel se ukázalo, že pro něj i ty jeho blbý vtipy mám slabost :-/...

No ano zjevně si teď říkáte, že jsem naprostý blázen, že se v sobě vlastně nevyznám ale moje myšlenky jsou naprosto neovaldatelné a zdá se mi jako by se ke mě ani nedostaly jako by mně má vlastní mysl klamala!

Na závěr článku se chci velice omluvit našim věrným Affs, že v poslední době nepřídáváme komentáře ale jak vidíte tak mé spoluautorky trpí nedostatkem můzy a já jsem naprosto (ehmm...jak bych to jen řekla?)...mimo a v omámení smyslů! Takže s blogem to jde velice z kopce ale až se trochu vzpamatuji ve škole a i v životě tak se to tu budu snažit dát opět do kupy ale předtím eště nějak usměrním slečny s autorskou krizí aby se vzpamatovali!

Děkuji za případné rady:))!! Velice by mi pomohly vážím si toho:)...Přej vám abyste přežily ty čtyři dny a pak abyste se bavily jak nejvíce to o víkendu jde!(nejde mi mrkací smajlík:(so crule!)

WITH LOVE: Vampire princess (Uvažuji nad tím, že si změním přezdívku na Bloody lady:) co vy na to?)

Agonie

21. září 2013 v 17:50 | Mystic lady
Můj tvůrčí smysl zřejmě stávkuje, a tak je toto to jediné, co sem ze sebe dostala :/ tak mějte pochopení :)

Proč je to zas všechno jinak?:((

8. září 2013 v 15:49 | Vampire princess |  livestyle
Takže dalo by se říct, že povídka "Pravá láska?" bylo založená jen na trapných lžích! Nemluvím o tom že to co jsem napsala není pravda ale o tom, že vlastně můj vysněný prinvć byl nakonec jen ubohý lhář;))!! Všichni věděli o jeho lžíš a podvodech ale nikdo mi nic neřek a já byla celou dobu za tu blbku co nechá vodit za nos:)...Takže moje předsudky se nyní prohloubyli!! Najednou jsou pro mě všichni fotbalisti opět těmy namyšlenými idyoty s tunou gelu na hlavě!

Takže jsem si řekla: "S klukama končím! Nejlíp je mi když nejsem na nikom závislá a nemám v břiše motýlky! Je to tak lacinej pocit! Už to nechci už ne!" A najednou začínám zjišťovat, že když jste ke klukům lhostejní a naprosto si jinch nevšímáte a nemáte potřebu se někomu zalíbit tak se stane právě naprostý opak! Jsem naprosto uzavřená a na každého kluka se snažím bejt lhostejná a víte co? Jim to snad přijde sexy o.O...Najednou si se mnou píše spousta kluků, který mi kdysi v minulosti přišly jakou naprosto dokonalý osoby. Ale teď? Nemám na ně naládu! Nevím jestli chci opět slyšet všechny ty úžasný slova a pak zjistit, že je to lež...Ale teď se mi zas do života musel přimotat někdo o kom bych za každý situace řekla, že je krásnej ale že je to vůl! A najednou když jsem ho poznala tak cítím souznění a mám v něj důvěru:)...ale bojím se! Co když on nechce být jen kamarád? A co když já to v hloubi duše taky nechci co když chci něco víc? Tendle zmatek nesnáším!! Nevyznám se v sobě a stejně tak se neviznám v tom jak to máme mezi sebou! Ale mé yšlení mi říká, že to není správné! Mělo by to zůstat jako doteď!
Povídky a básničky na tomto blogu spadají pod copyright.
Autorská práva náleží autorkám Vampire princess, Mystic lady a Wiz.
Pokud je chcete kopírovat na své stránky nebo někde jinde zveřejňovat,
zeptejte se nás, nebo k tomu alespoň příhoďte naší ikonku. Gracias.