Listopad 2013

Konečně patnáct!-Vypráví: Loly (sweetie)....

7. listopadu 2013 v 11:01 | Vampire princess |  Konečně patnáct!
Ano vím, že na tuto kapitolu jste čekali dlouho ale teď toho na mě bylo moc! Teď sem naštěsí našla nějaký čas mezi pitím čas a spaním na to abych vám napsala pokračování mé ztřeštěné "love story"! Tak doufám, že se vám to bude líbit a že se bude těšit na pokráčko, které už budou vyprávět zase jiné postavy:)

Jak jsem tak stála mezi tím davem lidí, kteří byly naprosto na sračky tak mi v mozku svyštělo spousta otázek typu: "Tvářim se taky tak dementně když jsem ožralá? A dělám taky takový kraviny? Motám se jak největší kokot?..." A tak dále! Uvažovala jsem o tom, že odejdu. Nebo se prostě budu bavit bez alkoholu! Ale najednou mě z toho přemýšlení vytrhlo to že mě někdo popadl za ruku a vláčel mě skrz dav lidí k baru.

Najenou jsem stála v davu lidí se skleničkou v ruce a všichni na mě pořvávali věci typu: "Kopni to tam!" "Loly!! Jsme přece na party..rozjeď to jako minule!" "Tady nejsme na party mimin tak chlastej kurva!" Ano vím, že bych měla jednat vlastním rozumem ale přece jsem se k tomu nechala vyhecovat! Samozřejmě hned jak jsem do sebe kopla první skleničku tak mě nějaký neznámý, pohledný kluk pozval na další. A takhle to šlo dál a dál až sem se dostala do stavu kdy jsem schopná naprosto všeho!Samozřejmě jsem jako vždy začala děla naprosto vše co mě napadlo a to bez jakého koliv zamýšlení nad následky! A todle je na tom všem vždy nejlepší! Všichni jsou bezprostřední a upřímní jako malé děti, všechno říkají na rovinu a nemají žádné předsudky!

Přeskakuji všechny ty trapné momenty kdy jsem se s někým dala do řeči a vyprávěla mu totální kraviny a pak jen tak odběhla a řvala za ním: "I am a unicorn!!!" Ale musím říct, že příště snad budu opatrnějsší a nebudu si vybírat lidi který pak budu denně potkávat.

Po další skleničce whisky jsem zamířila najít svou kamarádku a zeptat se jestli se mnou nepůjde tančit. Našla jsem jí venku vhloučku kluků. Samozřejmě hned došlo na seznamování, pak jsem šla s ní a se dvouma klukama tancovat. Hned na to nás jeden z nich pozval na panáka, samozřejmě jsme se ani jedna nebráni a poslušně jsme naklusali k baru. A přišel ten zlomový bod večera! A jak k němu vlastně došlo?....

neznámý kluk:"A žádnou odměnu nedostanu?"
Loly:"Si řekni!"
neznámý kluk:"Co takhle pusu?"
Loly:"Neznámýmu člověku, kterýho už asi nikdy neuvidim?....Hmmmm...Jasně!"

Naklonila sem se k němu a dala mu pusu na tvář a pak na pusu. Ale pak se mé opilé já nějak neudrželo a začala jsem se s ním líbat. Ani jednomu nám nedošlo, že budem mít oba opatlanou pusu od mojí úžasné rtěnky!! Ani jedno mu nám ani troch nedocházelo, že se líbáme zrovna na dost viditelnym místě. Když sme se od sebe odtrhli kámoška vedle hned vybuchla smíchy. Hned sem mu stu pusu začala drhnout:DD! Naštěstí to šlo dost dobře dolu.

Poté proběhl další zajímavý monolog pro změnu s mou kamarádkou:

Julie: "Ty jo jsem tak na sračky, že sem schopná udělat cokoli!!"
Já: "Asi tak!! Uděláme nějakou pitomost?"
Několik kluků vedle nás: "Ty jo nikdy sem na živo neviděl kousat se holku s holkou je to sexy!!"
Julie: "Ty ses někdy vykousla s holkou?"
Já: "Ne. Ale celkem bych to i zkusila!"
Julie: "Hmm...to je celkem velká pitomost co?"
Já: "Ok dáme panáka a jde na to kotě!"

Nikdy předtím jsem si ani nemyslela, že bych toho byla schopná ale v tu chvíly mi to připadal jako skvělej nápad! Jen co jsem do sebe koply toho panáka tak jsme byly naprosto odhodlaný to udělat. Vůbec nám nedocházelo, že se na nás upíralo spoustu pohledů známích i neznámích lidí! Popadla mě kolem krku a už sme začali. Nikdy předtím jsem si nemyslela, že bych to udělala nebo, že by se mi to dokonce líbilo ale pravda byla taková, že ty dvě minuty byly naprosto unikátní! Jen co jsme se od sebe odtrhly spatřily jsem spoustu klučičích pohledů spočívajících na nás dvou! Obě jsme vybuchly smíchy a vydali se na taneční parket! Po chvíly se k nám přidaly dva kluci v té změti blikání světel jsem si ani neuvědomila, že jeden z nich je ten neznámý kluk od baru. Ihned mi v mozku blikla naprosto šílená myšlenka, kterou jsem ihned uskutečnila!

Další kapitola bude podle vyprávění Jodie a Candys:)) A ve 4. kapitole se konečně dozvíte jak tento večer vyvrcholil a co měla Loly v úmyslu s neznámím mladíkem od baru:) Doufám že vás tato povídka zaujala a že mě podpoříte nějakým milým komentářem:)
Povídky a básničky na tomto blogu spadají pod copyright.
Autorská práva náleží autorkám Vampire princess, Mystic lady a Wiz.
Pokud je chcete kopírovat na své stránky nebo někde jinde zveřejňovat,
zeptejte se nás, nebo k tomu alespoň příhoďte naší ikonku. Gracias.